Jean Monnet CoE Czym jest JM CoE? Katedra Jean Monnet Misja i cele Działalność Konferencje naukowe Konferencja kwiecień 2010 Wykład p. ambasadora H. Winklera 19 maja 2009 Symulacje obrad RE 8 kwietnia 2009 Wykład prof. J. Buzka 13-14 października 2008 29 maja 2007 18 maja 2005 18 maja 2004 Konferencje Wspólna Europa Konferencja 2007 Konferencja 2006 Konferencja 2005 Konferencja 2004 Konkurs Europę warto poznać 2008 (4. edycja) 2007 (3. edycja) 2006 (2. edycja) 2005 (1. edycja) Katedra EIG Pracownicy Helena Tendera-Właszczuk Wojciech Bąba Aleksandra Pleśniarska Rafał Prostak Magdalena Zajączkowska Katarzyna Cymbranowicz Działalność dydaktyczna Zajęcia dydaktyczne Informacje dla seminarzystów Konferencje dydaktyczne Działalność naukowa Publikacje Badania statutowe Konferencje naukowe Współpraca międzynarodowa Kierunek "Europeistyka" Charakterystyka kierunku Sylwetka absolwenta Informacje dla kandydatów Przedmioty Wykładowcy Koło Naukowe Integracji Europejskiej KNIE w Brukseli KNIE na XX Forum Ekonomicznym Udział w obchodach Dnia Europy 2010 Konferencja Polityka Wschodnia Konferencja Partnerstwo Wschodnie Festiwal Nauki 2009 Wykład otwarty dr Marty Wajdy-Lichy Wyjazd studyjny do Lwowa Specjalności Biznes i współpraca na rynku UE Menedżer projektów europejskich Wykaz przedmiotów na specjalnościach Osoby prowadzące zajęcia Linki Materiały KEIG Polecane strony Źródła danych Ośrodki naukowe Kontakt In English  Jean Monnet CoE Staff Helena Tendera-Wlaszczuk Teaching activities European Studies programme European Studies graduate profile Bachelor and Master Courses Research activities Research projects Books published Scientific papers 2008 Scientific papers 2009 Conferences and seminars (UEK) 2009/06/29 2009/05/19 2009/04/23-24 2009/04/08 2009/03/09 2008/10/14 2008/10/13 2008/01/07 2007/05/29 2006/04/04 2006/04/04 - round table 2005/05/18 2004/05/18 External activities Conferences and seminars Annual competition International conferences Contact us Home
 
 
 
Laureaci II edycji konkursu

zdjęcia z konkursu

II edycja konkursu dla szkół ponadgimnazjalnych: "Europę warto poznać"

ETAP I

TERMIN

10.04.2006

ZASADY

30 pytań testowych (test jednokrotnego wyboru)

LICZBA ZGŁOSZONYCH ZESPOŁÓW

257 zespołów, około 770 uczniów z 123 szkół

ETAP II

TERMIN

19.04.2006

ZASADY

ustny – odpowiedź na 5 pytań opisowych

LICZBA ZESPOŁÓW (16)

  1. III LO im. A. Mickiewicza, Katowice w składzie Wiącek Michał; Leśniewski Grzegorz; Dudek Tomasz
  2. VI LO im. J. Długosza, Katowice w składzie Musiał Katarzyna; Brajlich Krzysztof; Brajlich Tomasz
  3. Zespół Szkół im. Powstańców Śląskich, Rybnik w składzie Motyka Błażej; Sobik Paweł; Jandała Agata
  4. IX LO im. C. K. Norwida, Częstochowa w składzie Olenderek Łukasz; Wojaczek Kinga; Świątek Piotr
  5. VII LO im. Harcerzy Obrońców Katowic, Katowice w składzie Łukawski Zbigniew; Borys Wojciech; Pałka Mirosław
  6. II LO im. A. F. Modrzewskiego, Rybnik w składzie Kozieł Tomasz; Piecha Tomasz; Hajduk Michał
  7. VIII LO im. M. Curie-Skłodowskiej, Katowice w składzie Migas Robert; Kogut Bartłomiej
  8. Zespół Szkół Technicznych, Dąbrowa Górnicza w składzie Stępień Aleksander; Haba Marcin; Kołodziejska Anna
  9. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, Racibórz w składzie Hajduk Tomasz; Ploszka Adam; Jabłońska Katarzyna
  10. Katolickie Liceum Ogólnokształcące, Częstochowa w składzie Kaczmarek Bartosz; Bik Paulina; Dobrakowska Anna
  11. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika – I LO, Żywiec w składzie Bednarz Kamila; Matuszna Anna; Starypan Michał
  12. II LO im. H. Malczewskiej, Zawiercie w składzie Radoszowska Monika; Dziub Witold; Gieszczyk Michał
  13. IX LO im. C. K. Norwida, Częstochowa w składzie Kubik Agata; Ciepiela Katarzyna; Przybyła Marcin
  14. I LO im. S. Żeromskiego, Zawiercie w składzie Dygas Łukasz; Kaczmarek Piotr; Turlej Tymoteusz
  15. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 - V LO, Gliwice w składzie Karoń Krystyna; Szymko Magdalena; Spyrzyńska Anna
  16. II LO im. A. F. Modrzewskiego, Rybnik w składzie Pulchy Adam; Durczok Mateusz; Gomulski Kamil

ZWYCIĘZCY

I MIEJSCE:

III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Katowicach: Michał Wiącek, Grzegorz Leśniewski oraz Tomasz Dudek

II MIEJSCE:

II LO im. A. F. Modrzewskiego w Rybniku: Kozieł Tomasz, Piecha Tomasz oraz Hajduk Michał

III MIEJSCE:

Zespół Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej: Stępień Aleksander, Haba Marcin oraz Kołodziejska Anna

NAGRODY

I NAGRODA:

wyjazd do Brukseli ufundowany przez patrona honorowego Panią prof. dr hab. Genowefę Grabowską Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz 3 komputery z monitorem LCD

II NAGRODA:

3 odtwarzacze MP3

III NAGRODA:

3 odtwarzacze DVD

Galeria zdjęć:

 

 
 

 

wstecz do początku
 
 
 
Polecamy / Recommended: