Jean Monnet CoE Czym jest JM CoE? Katedra Jean Monnet Misja i cele Działalność Konferencje naukowe Konferencja kwiecień 2010 Wykład p. ambasadora H. Winklera 19 maja 2009 Symulacje obrad RE 8 kwietnia 2009 Wykład prof. J. Buzka 13-14 października 2008 29 maja 2007 18 maja 2005 18 maja 2004 Konferencje Wspólna Europa Konferencja 2007 Konferencja 2006 Konferencja 2005 Konferencja 2004 Konkurs Europę warto poznać 2008 (4. edycja) 2007 (3. edycja) 2006 (2. edycja) 2005 (1. edycja) Katedra EIG Pracownicy Helena Tendera-Właszczuk Wojciech Bąba Aleksandra Pleśniarska Rafał Prostak Magdalena Zajączkowska Katarzyna Cymbranowicz Działalność dydaktyczna Zajęcia dydaktyczne Informacje dla seminarzystów Konferencje dydaktyczne Działalność naukowa Publikacje Badania statutowe Konferencje naukowe Współpraca międzynarodowa Kierunek "Europeistyka" Charakterystyka kierunku Sylwetka absolwenta Informacje dla kandydatów Przedmioty Wykładowcy Koło Naukowe Integracji Europejskiej KNIE w Brukseli KNIE na XX Forum Ekonomicznym Udział w obchodach Dnia Europy 2010 Konferencja Polityka Wschodnia Konferencja Partnerstwo Wschodnie Festiwal Nauki 2009 Wykład otwarty dr Marty Wajdy-Lichy Wyjazd studyjny do Lwowa Specjalności Biznes i współpraca na rynku UE Menedżer projektów europejskich Wykaz przedmiotów na specjalnościach Osoby prowadzące zajęcia Linki Materiały KEIG Polecane strony Źródła danych Ośrodki naukowe Kontakt In English  Jean Monnet CoE Staff Helena Tendera-Wlaszczuk Teaching activities European Studies programme European Studies graduate profile Bachelor and Master Courses Research activities Research projects Books published Scientific papers 2008 Scientific papers 2009 Conferences and seminars (UEK) 2009/06/29 2009/05/19 2009/04/23-24 2009/04/08 2009/03/09 2008/10/14 2008/10/13 2008/01/07 2007/05/29 2006/04/04 2006/04/04 - round table 2005/05/18 2004/05/18 External activities Conferences and seminars Annual competition International conferences Contact us Home
 
 
 
Laureaci III edycji konkursu

zdjęcia z konkursu

III edycja konkursu dla szkół ponadgimnazjalnych: "Europę warto poznać"

ETAP I

TERMIN

18.04.2007

ZASADY

30 pytań testowych (test jednokrotnego wyboru)

LICZBA ZGŁOSZONYCH ZESPOŁÓW

blisko 500 uczniów ze 100 szkół ponadgimnazjalnych, 159 zespołów

ETAP II

TERMIN

25.04.2007

ZASADY

ustny – odpowiedź na 5 pytań opisowych

LICZBA ZESPOŁÓW (12)

zespół z I Liceum Ogólnokształcącego im. Osuchowskiego w Cieszynie, w składzie: Mikołaj Heller, Leszek Ciesielski, Gabriel Gatner zespół z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu, w składzie: Tomasz Hajduk Katarzyna Jabłońska Adam Ploszka zespół z IX Liceum Ogólnokształcącego w Częstochowie, w składzie: Łukasz Olenderek Rafał Wieczorek Mateusz Pacak zespół z Liceum Ogólnokształcącego FILOMATA w Gliwicach, w składzie Przemysław Pałka Aleksandra Choińska Daria Tomczyk zespół z II Liceum Ogólnokształcącego im. A. Frycza Modrzewskiego w Rybniku, w składzie Adam Pulchny Wojciech Bazan Tomasz Kozieł zespół z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 15 im. Staszica w Sosnowcu, w składzie Wojciech Tomasz Oczkowski Jakob Maziarz Maksymilian Makuch zespół z II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Norwida w Tychach, w składzie Tomasz Leśniak Marietta Stefaniak Justyna Magiera zespół z III Liceum Ogólnokształcącego im. Mickiewicza w Katowicach, w składzie Magdalena Oszańska Tomasz Dudek Maciej Michalak zespół z V Liceum Ogólnokształcącego w Gliwicach, w składzie Artur Skrzyszowski Justyna Kaletka Magdalena Surówka zespół z V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku – Białej, w składzie Grzegorz Pelczar Joanna Duraj zespół z Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim, w składzie Marcin Pypeć Adrian Jędryka Marek Trojański

zespół z IV Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Bielsku – Białej, w składzie Kamil Wszołek Kamil Adamski Alicja Jędrzejas

ZWYCIĘZCY

I MIEJSCE:

I Liceum Ogólnokształcące im. Osuchowskiego w Cieszynie: Mikołaj Heller, Leszek Ciesielski, Gabriel Gatner

II MIEJSCE:

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu: Tomasz Hajduk, Katarzyna Jabłońska, Adam Ploszka

III MIEJSCE:

IX Liceum Ogólnokształcące w Częstochowie: Łukasz Olenderek, Rafał Wieczorek, Mateusz Pacak

NAGRODY

I NAGRODA:

wycieczka do Parlamentu Europejskiego w Brukseli, ufundowana przez Panią prof. dr hab. Genowefę Grabowską, Posła do Parlamentu Europejskiego oraz zestawy komputerów z monitorem LCD ufundowane przez Śląską Wyższą Szkołę Zarządzania im. gen. Jerzego Ziętka w Katowicach oraz Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach

II NAGRODA:

odtwarzacze DVD

III NAGRODA:

odtwarzacze MP3

Galeria zdjęć:

 

 

wstecz do początku
 
 
 
Polecamy / Recommended: